Naše středisko nabízí tyto služby

Kariéra

Název pracovní pozice
Výběrové řízení – pracovník do sociální rehabilitace
Pracovný poměr
HPP
Středisko
Sociální rehabilitace
office@skp-plzen.cz
Popis pracovní pozice

Cílová skupina: osoby bez přístřeší, osoby v krizi, osoby žijící v sociálně vyloučených komunitách, etnické menšiny

Úvazek: 1,0 - pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Náplň práce: pracovník v sociálních službách
• Zajištění provozu služby po stránce provozní i administrativní.
• Podávání informací zájemcům o službu.
• Spolupráce s uživateli služby, pracovní poradenství, doprovody při jednání s úřady.
• Vedení složky uživatele služby, zpracování individuálních plánů, evidence výkonů do statistických výkazů.
• V zimním období spolupráce na zajištění provozu „stanu pro osoby bez přístřeší“ v Plzni.
• Spolupráce v týmu a s dalšími subjekty, spoluúčast na propagaci služby.
• Účast na vzdělávacích akcích, účast na společných schůzích, supervizí, akcí.

Požadavky:
• Středoškolské vzdělání + kurz pracovníka v sociálních službách stanovené zákonem č. 108/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, §116 nebo VOŠ (sociální pracovník)
• Pozitivní přístup k cílové skupině, komunikační vlastnosti, schopnost vést rozhovor s klientem.
• Samostatnost, zodpovědnost, důslednost.
• Otevřenost, upřímnost, sebereflexe, asertivita, lidskost, empatie.
• Uživatelská znalost práce na PC.
• Trestní bezúhonnost. Zdravotní způsobilost.
• Očkování proti HAV výhodou.
• Praxe výhodou.

Nabízíme:
• Zázemí stabilní neziskové organizace.
• Práci v příjemném prostředí.
• Podporu dalšího vzdělávání.
• 25 dní dovolené,
• 5 dní sick day

Nástup: od dubna 2024 nebo dle domluvy

Úvazek: HPP 1,0. Pracovní smlouva na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení.
Místo pracoviště: Sociální rehabilitace, Božkovská 20, 326 00 Plzeň.

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 15. 3. 2024 e-mailem na adresu: office@skp-plzen.cz. Do předmětu e-mailu je nutné napsat „Výběrové řízení do sociální rehabilitace“. Po vyhodnocení zaslaných dokumentů budou vybraní kandidáti pozváni k osobnímu pohovoru. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení prodloužit nebo zrušit.

Podporují nás

Sociální služby jsou financované z více zdrojů. Jejich seznamy jsou uvedené ve Výroční zprávě v odkazu "Ke stažení".